Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ATDI rekrutuje developera oprogramowania

 

ATDI, lider w zakresie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwościowym, rozszerza swój zespół o programistę. Zespół specjalistów ATDI, którzy zajmują się tworzeniem i rozwojem oprogramowania dla sektora radiokomunikacji i zarządzania częstotliwościami, powiększa się!

 

atdi-oferta-pracy-2020

ATDI Group jest światowym liderem rozwoju i wdrażania zautomatyzowanych systemów zarządzania widmem, z zaproponowanych przez nas rozwiązań korzysta obecnie 2000 klientów z całego świata.


• Zakres obowiązków
Rozwijanie aplikacji z dziedziny telekomunikacji, od dopracowania specyfikacji „na życzenie” Klienta, poprzez kreatywną pracę deweloperską i testy, do współpracy z działem marketingu w przygotowaniu dokumentacji dla użytkownika.


• Od kandydata oczekujemy
wykształcenia wyższego I lub II stopnia, powiązane z technikami informatycznymi lub telekomunikacją przynajmniej dwóch lat doświadczenia w programowaniu aplikacji znajomości technologii/bibliotek: C#, .NET 4.6, WPF, SQL, WCF znajomości języków programowania wykorzystywanych w ramach rozwiązań ASF (Python, Java,Scala, R) dodatkowym atutem będzie znajomość: MVVM, Oracle, PostgreSQL, nHibernate, XSLT, .NET Core, Linux, Vue.js, Entity Framework, AngularJS, HTML, MongoDB, Xamarin dobrego poziomu języka angielskiego zdolności analitycznych i organizacyjnych komunikatywności pasji deweloperskiej.


JESTEŚ PASJONATEM DEWELOPERKI I PRAGNIESZ DOŁĄCZYĆ DO WARSZAWSKIEGO ZESPOŁU TWÓRCÓW NIETUZINKOWYCH APLIKACJI? • Aplikuj wysyłając CV oraz list motywacyjny na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. !

 

Źródło: ATDI Polska

 

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.com)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).