Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DGT bezpłatnie udostępnia PTT Connect na czas pandemii

 

W obecnej sytuacji, gdy wszyscy zmagamy się z COVID-19, firma DGT postanowiła bezpłatnie udostępnić oprogramowanie DGT PTT Connect, do użytkowania na czas trwania pandemii, pracownikom instytucji, zaangażowanym w walkę z epidemią koronawirusa. DGT Spółka z o.o. jest polskim producentem i dostawcą rozwiązań technologii teleinformatycznych, obecnym na rynku polskim od 1991r. Produkty firmy niejednokrotnie były wykorzystywane w sytuacjach zagrożenia.

 

 DGT-ptt-connect-smartfon-alternatywa-dla-radia

 

DGT PTT Connect to rozwiązanie typu Push-to-Talk, wykorzystujące do realizacji połączeń zwykłe lub wzmocnione smartfony. Użytkownik oprogramowania może wykonywać połączenia grupowe (jeden do wielu), indywidualne (jeden do jednego) oraz priorytetowe. Ponadto może wysyłać wiadomości tekstowe, multimedialne, strumień video, także do grupy lub indywidualne.

 

DGT PTT Connect to proste i sprawdzone już narzędzie do komunikacji grupowej. Produkt był wielokrotnie nagradzany, m.in. przez  Komendanta Głównego Policji i Komendanta Głównego Straży Granicznej. System w ostatnim czasie udostępniony został  polskim ratownikom górskim, pracującym na zboczach góry Kazbek w Gruzji. Szczegółowy opis DGT PTT Connect znajduje się pod adresem: https://www.dgt.pl/pl/pttconnect

 

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub kontaktować się telefonicznie: 58 68 20 700.

 

Źródło: DGT

 

O firmie DGT www.dgt.pl

dgt-logo-wwwDGT specjalizuje się w konstrukcji i produkcji zintegrowanych systemów łączności, o rozbudowanej funkcjonalności dyspozytorskiej, których cechą szczególną jest integracja - używanych na danym obszarze - przewodowych i radiowych środków łączności w jednolity system telekomunikacyjny. DGT jest też dostawcą dedykowanych systemów do rejestracji i analizy informacji przesyłanych w sieciach operatorów stacjonarnych i komórkowych, urządzeń do przewodowej i bezprzewodowej transmisji danych oraz systemów łączności jawnej i specjalnej dla Sił Zbrojnych RP.