Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RTcom dostarczył radiotelefony Hytera do szpitala w Szczecinie

 

Szpital Wojewódzki w Szczecinie został przekształcony w jednoimienny szpital zakaźny. Oznacza to, że to tu trafiają i trafiać będą wszyscy pacjenci z podejrzeniem koronawirusa, a następnie to tu będą oni hospitalizowani w przypadku pozytywnego wyniku i konieczności otrzymania profesjonalnej opieki medycznej. Szpital posiada ponad 900 łóżek.

 

 szczecin-szpital-radiotelefon-hytera-koronawirus-covid-19

 

Wsparcie dla Szpitala w czasie pandemii COVID-19 świadczą również technologie komunikacyjne. Szczecińska firma RTcom specjalizująca się w dystrybucji oraz sprzedaży szerokiej gamy urządzeń radiokomunikacyjnych przekazała szpitalowi 21 radiotelefonów firmy Hytera Communications.

 

Urządzenia zostały zainstalowane w salach chorych oraz dyżurkach pielęgniarek Oddziału Zakaźnego SPWSZ. Urządzenia służyć będą w komunikacji personelu z pacjentami przebywającymi w salach chorych.  Serdecznie dziękujemy za wsparcie technologiczne.

 

Źródło: FB

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS

 

 

Więcej: http://www.hytera-mobilfunk.com/

 

Hytera logo

 Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.