Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pierwsza instalacja Hytera DMR Trunking Cube w Polsce

 

Firma RTcom poinformowała o zainstalowaniu pierwszej stacji Hytera DMR Trunking Cube w Polsce. Jest to jedyna na rynku zewnętrzna stacja bazowa pracująca w standardzie DMR Tier III z obsługą aż do 8 nośnych (16 szczelin).

 

Hytera-DMR-trunking-Cube-DS-6250-stacja-bazowa-przemiennik-radiowy

 

Urządzenie DMR Trunking Cube stworzono z myślą o możliwie szybkiej gotowości do zastosowania i łatwej obsłudze. Zaoszczędź na czasie i kosztach w zakresie instalacji i wymaganego miejsca.

 

Elastyczne zastosowanie

Kilka dostępnych opcji pokrywa każdy scenariusz komunikacji: montaż ścienny do zastosowania w pomieszczeniach wewnętrznych, montaż na maszcie do zastosowań zewnętrznych, montaż w pojeździe do zastosowań awaryjnych i montaż w obudowie do użytku tymczasowego.

All-in-One

Stację bazową Hytera Trunking Cube można idealnie zintegrować: wystarczy jedynie podłączyć ją do sieci i rozpocząć komunikację. Dodatkowo stacja bazowa obsługuje technologię Diversity Receiving i zapewnia doskonały zasięg.

Hytera-DMR-trunking-Cube-instalacja-rtcom-stacja-bazowa-lacznosc-radiowa.jpg

Software Defined Radio (SDR)

Na tej samej platformie sprzętowej można sterować pojemnością nośników (1 do 8) i zarządzać częstotliwościami za pomocą sterowania programowego; w ten sposób można stworzyć elastyczny system przyjazny dla użytkownika. SDR zapewnia łatwe sterowanie stacją bazową i oferuje dostrojone opcje rozszerzeń.

Wysoka wydajność częstotliwości

Na podstawie technologii Multicarrier odległość między kanałami w pracy wielokanałowej jest większa niż 50 kHz zamiast standardowych 250 kHz i więcej. Ponadto urządzenie może pracować z wykorzystaniem technologii Simulcasting łączności dyspozytorskiej DMR, to znaczy, że wszystkie stacje bazowe w sieci mogą zajmować te same częstotliwości.

 

Źródło: RTcom

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS

 

 

Więcej: http://www.hytera-mobilfunk.com/

 

Hytera logo

 Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.