Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Systemy łączności DGT dla przemysłu Ukrainy

 

W październiku br. spółka DGT dostarczyła dwa systemy dyspozytorskie dla energetyki ukraińskiej – jeden dla Elektrociepłowni w Zaporożu, drugi system dla obsługi łączności drugiego bloku w Rowieńskiej Elektrowni Atomowej.

 

System-dyspozytorski-DGT-dla-przemyslu.jpg

Dwa systemy dyspozytorskie DGT dostarczono we wrześniu do Mariupolskiego Kombinatu Metalurgicznego. Jest to już (w kolejności) 7 i 8 system zainstalowany u tego klienta. Planowane są kolejne modernizacje systemów łączności na tym obiekcie.

 

Warto dodać, że firma DGT wspólnie z firmą Wasko jest wykonawcą systemu WCPR (Wojewódzkich Centrów Powiadamiania Ratunkowego), który umożliwia przyjęcie i rejestrację zgłoszeń na numer 112 oraz inne numery alarmowe. 

 

Nie każdy wie, że poza rozbudowanymi systemami łączności przewodowej, DGT dostarcza też systemy radiowe, w tym m.in. modemy, routery CDMA 450Mhz dla sieci Polkomtel czy moduły licznikowe M2M testowane przez Energa Operator. Za część radiową odpowiedzialna jest specjalnie do tego celu powołana spółka DGT Wireless.

 

Źródło: własne, dgt.pl