Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Redakcja portalu

Adres:

Beta Consulting
Mariusz Waruszewski
ul. Młynarska 13/18
05-500 Piaseczno


NIP: 874 113 34 02

Regon: 142 819 968


Mariusz Waruszewski

Redaktor Naczelny

 

tel. + 48 602 723 262

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Współpraca:

Mariusz Kaleciński -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mieczysław Starkowski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Współpraca: Mariusz Kaniecki, Marcin Talarczyk, Tomasz Syczak.

Bartosz Barabasz - IT/Programowanie

Marcin Lewandowski - Grafika

 

O Naczelnym.

Mariusz WaruszewskiMariusz Waruszewski jest niezależnym ekspertem branży radiokomunikacyjnej z kilkunastoletnim doświadczeniem. Absolwent Wydziału Telekomunikacji i Elektroniki Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy (obecnie UTP) o specjalności Radiokomunikacja. Już podczas ostatnich lat studiów współpracował jako konsultant w Instytucie Technik Telekomunikacyjnych i Informatycznych (obecnie ITTI) w Poznaniu.

 

Posiada bogate doświadczenie praktyczne w zakresie różnych systemów radiowych tj: TETRA, GSM, CDMA2000, UMTS, EDACS, popartą wieloletnią praktykę inżynierską. Był zaangażowany w projekty budowy sieci telefonii komórkowej 2G/3G dla takich firm jak: Nokia, Polkomtel, Orange, ERA oraz systemy LMDS dla Netii i inne. Pracował w firmie ZTE Poland przy wdrażaniu ogólnokrajowej sieci GoTa CDMA2000 dla Polkomtela oraz jako inżynier systemów łączności policyjne w Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie. Obecnie prowadzi swoją firmę konsultingową Telecom Consulting świadcząc usługi doradcze dla firm z branży radiokomunikacyjnej w Polsce i za granicą.

Prywatnie mąż i ojciec dwóch uroczych córek.

 

Czytaj też: Nasi ludzie w mediach