Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Współpraca

 

Patronat MedialnyRadioTech.pl może zostać partnerem medialnym Twojego wydarzenia

 

Portal RadioTech.pl może zostać patronem medialnym Twojej konferencji, spotkania, event'u, jednym słowem każdej Twojej inicjatywy, która związana jest z branżą profesjonalnej łączności radiowej. Dzięki nam dowie się o Twoim wydarzeniu szerokie grono specjalistów działających w branży radiokomunikacyjnej.

 

Specjaliści i studenci

 

Jeżeli kształcisz się lub jesteś pasjonatem, specjalistą w dziedzinie profesjonalnej łączności radiowej i do tego masz pomysł jak podzielić się swoją wiedzą z szerokim gronem ludzi biznesu, czekamy na Twoje pomysły. 

Jeśli interesujesz się radiokomunikacją i takie pojęcia jak: TETRA, DMR, dPMR, P25, MPT1327 są Ci bardzo dobrze znane, chcesz o nich pisać lub posiadasz ciekawe fotografie i pragniesz je udostępnić Czytelnikom naszego serwisu, skontaktuj się z nami.

 

Jeśli jesteś autorem ciekawego opracowania, pracy inżynierskiej lub magisterskiej której tematyka jest zbliżona z profilem naszego portalu i chcesz ją u nas opublikować i wypromować swoją osobę jako eksperta w danej dziedzinie to również napisz do nas !

 

Informacje prasowe, artykuły, opisy wdrożeń prosimy kierować w załączniku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Napiszemy artykuł dla Twojej firmy !

 

Przygotowanie ciekawej informacji prasowej to żmudny proces wymagający wiedzy, doświadczenia oraz angażujący sporo czasu. Dlatego też pragniemy Państwu zaproponować pomoc naszych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie w zakresie przygotowania i redakcji materiałów prasowych oraz case studies w branży profesjonalnych rozwiązań radiokomunikacyjnych. Jeśli Państwo chcecie wzmocnić rozpoznawalność swojej marki wśród potencjalnych Klientów oraz usprawnić przygotowywanie i redakcję swoich aktualności oraz informacji prasowych możemy Państwu pomóc. W przypadku zainteresowania tą formą współpracy zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

 

Zapraszam do współpracy:

 

Mariusz WaruszewskiRedaktor Naczelny RadioTech.pl

tel. + 48 602 723 262

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.