Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SOP zakupi 52 nowych radiotelefonów z zestawami kamuflowanymi

 

Służba Ochrony Państwa (SOP) zakupi 52 nowych radiotelefonów przenośnych wraz ze specjalnymi zestawami kamuflowanymi. Dostawa ma zostać zrealizowane do 90 dni od momentu podpisania umowy, a otwarcie złożonych w przetargu ofert nastąpiło dzisiaj, tj 4 maja br. Swoją ofertę złożyła firma Elektrit w kwocie 236 tys. złotych brutto, mieszcząc się w założonym przez SOP budżecie wysokości 238 tys. złotych.

 

 Sluzba-ochrony-panstwa-dawniej-bor-eskorta-samochodu

 

Radiotelefony dla SOP mają mieć możliwość pracy w trybie simpleks i duosimpleks. Funkcjonariusz może za ich pomocą pracować na dowolnym, z co najmniej 250 zaprogramowanych kanałów, z możliwością podzielenia na strefy. Zakłada się przy tym, że radiotelefon musi pozwalać na programowanie wyświetlanej nazwy kanału, przy wykorzystaniu minimum 12 znaków alfanumerycznych, zaś sam wybór kanałów ma następować za pomocą przełącznika obrotowego lub dedykowanymi do tego celu przyciskami.

 

Radiotelefon musi zapewniać pełną współpracę z radiotelefonami przenośnymi Kenwood NX-200, przewoźnymi Kenwood NX-700, retransmisyjnymi stacjami trankingowymi Kenwood NXR-700 w zakresie wszystkich realizowanych przez nie funkcji.

 

W skład pojedynczego kompletu wchodzić ma zestaw nadawczo-odbiorczy, czyli radiotelefon oraz dwie sztuki akumulatorów, z których każdy ma pozwolić na pracę przez minimum 8 godzin, przy proporcjach nadawania-odbioru-stanu gotowości urządzenia do pracy wynoszącego procentowo 5-5-90. W zestawie powinna znaleźć się również antena długości min. 15 cm, pozwalająca na korzystanie z zakresu częstotliwości pracy min. 162-174 MHz. Istotną rolę, z racji specyfiki wykorzystania przez SOP, pełnić ma dwuczęściowy zestaw kamuflowany, dołączany do urządzenia za pomocą adaptera bez użycia dodatkowych narzędzi. Ma on być w kolorze czarnym z bezbarwnym fonowodem i wkładką douszną.

 

 

Źródło:  https://www.sop.gov.pl/